Bezstarostné ženy
040

Milan Chabera (1954)

Bezstarostné ženy, 2008

akryl a olej na plátně | 145 x 145 cm | sign. vzadu Milan Chabera 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč