Líhnutí
049

Petr Nikl (1960)

Líhnutí, 2016

tuš na papíře a plátně | 136 x 130 cm | sign. vzadu Petr Nikl 2016 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč