Za oknem
050

Marie Blabolilová (1948)

Za oknem, 2018

akryl na linoleu a desce | 43,2 x 53,7 cm | sign. vzadu MB 18 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč