Zrcadlo II.
053

Ondřej Roubík (1988)

Zrcadlo II., 2018

olej na plátně | 75 x 70 cm | sign. vzadu Roubík 018

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč