Sparks v modré barvě
062

Tomáš Kobolka (1964)

Sparks v modré barvě, 2021

olej na plátně | 60 x 80 cm | sign. Kobolka 21

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč