Trojice
072

Vlastimil Zábranský (1936)

Trojice, nedatováno

olej na kartonu | 38,5 x 28,2 cm | sign. Zábranský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč