Jarní bažina
084

František Hodonský (1945)

Jarní bažina, 2008

olej na desce | 21 x 27,8 cm | sign. vzadu Hodonský 2008 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč