096

Tomáš Jetela (1986)

Bez názvu, 2015

kombinovaná technika na plátně | 40 x 30 cm | sign. vzadu Jetela 2015 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč