Džungle
107

Michal Škapa (1978)

Džungle, 2018

akryl a airbrush na kartonu | 49 x 34 cm | sign. Michal Škapa 2018 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč