Poustevník a alegorické vozy, Pokušení sv. Antonína
117

Michal Tomek

Poustevník a alegorické vozy, Pokušení sv. Antonína, 2021

olej na plátně | 100 x 120 cm | sign. vzadu Michal Tomek

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč