Layers
118

Filip Pavlík (1986)

Layers, 2021

akryl a olej na plátně | 100 x 70 cm | sign. vzadu Filip Pavlík 2021

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč