Kráska ležící, kráska pozorující
119

František Vobecký (1902 - 1991)

Kráska ležící, kráska pozorující, nedatováno

tuš na papíře | 58 x 42,5 cm | vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti Františka Vobeckého | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč