137

Josef Hampl (1932 - 2019)

Bez názvu, 1982

akryl na papíře | 69 x 45 cm | sign. Josef Hampl 82 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč