Zásah laseru, rozpad anorganické hmoty
138

Ota Janeček (1919 - 1996)

Zásah laseru, rozpad anorganické hmoty, 1983

olej, akvarel a kvaš na papíře | 37,8 x 25,7 cm | sign. O. Janeček 1983, č. soupisu díla 4640 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč