Révélations dans l' ermitage
146

Ladislav Novák (1925 - 1999)

Révélations dans l' ermitage, 1996

froasáž, papír | 58,2 x 40,2 cm | sign. kryptogramem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč