Schody
154

Oldřich Tichý (1959)

Schody, 2015

olej na papíře | 46 x 40 cm | sign. O. Tichý 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč