>x
K nebi zvolání
157

František Hudeček (1909 - 1990)

K nebi zvolání, 1939

suchá jehla, lept | 14,9 x 11 cm | sign. Fr. Hudeček 39 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 400 Kč