Odpočinek
158

Josef Lada (1887 - 1957)

Odpočinek, nedatováno

offset litografie | 27,5 x 43,5 cm | sign. v tisku Jos. Lada 41 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč