Podzim
159

Vojtěch Sedláček (1892 - 1973)

Podzim, nedatováno

litografie | 28,5 x 44,5 cm | sign. Voj. Sedláček

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč