Hospodská pranice
161

Josef Lada (1887 - 1957)

Hospodská pranice, nedatováno

ofset | 38,5 x 60,5 cm | sign. v tisku Jos. Lada 43.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč