Číňan
166

Zdeněk Sklenář (1910 - 1986)

Číňan, nedatováno

litografie | 21 x 13 cm | sign. Sklenář | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč