Klanění
167

Stanislav Podhrázský (1920 - 1999)

Klanění, 1968

suchá jehla, lept | 10,7 x 8,2 cm | sign. St. Podhrázský 1968 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč