S knihou
168

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

S knihou, 1969

suchá jehla, lept | 41,2 x 28,2 cm | sign. V. Komárek 69 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč