Z cyklu O sobě a přátelích
170

Jan Zrzavý (1890 - 1997)

Z cyklu O sobě a přátelích, 1971

lept | 9,6 x 14,8 cm | sign. Jan Zrzavý | rámováno

Nabízený garfický list Jana Zrzavého je součástí sbírek Moravské galerie, Brno.

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč