Pátek 13., 8 ks
181

Jiří Šalamoun (1935)

Pátek 13., 8 ks, 1981

litografie | 29,5 x 42 cm | sign. Jiří Šalamoun 81 | 12/20 | původní přebal

Edice 8 x 8, Praha, 1981

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč