Ztracená tvář
185

Oldřich Kulhánek (1940 - 2013)

Ztracená tvář, 1983

litografie | 48,5 x 36,9 cm | sign. Oldřich Kulhánek 1983 | 18/75 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč