České lidové balady
187

Zdeněk Mézl (1934 - 2016)

České lidové balady, nedatováno

dřevoryt | 39 x 29,5 cm | sign. Zd. Mézl | A. T.

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč