Vzkazy
188

Jiří Šalamoun (1935)

Vzkazy, 1984

litografie | 67 x 42,3 cm | sign. Jiří Šalamoun 84 | 14/17

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč