Achilleus, 4 ks
191

Pavel Roučka (1942)

Achilleus, 4 ks, 1984

litografie | 29,7 x 42 cm | sign. Roučka | 95/100 | původní přebal

Edice Mythus, Praha, 1986

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč