Mao Ce-tung
195

Andy Warhol (1928 - 1987)

Mao Ce-tung, nedatováno

pigment print | 33,5 x 33,5 cm | sign. v tisku Andy Warhol | 44/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč