Psychodrama No. 1
198

Milan Erazim (1946)

Psychodrama No. 1, 1985

litografie | 48,5 x 38 cm | sign. M. Erazim 85 | E.A.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč