Koloseum
204

Pavel Sukdolák (1925)

Koloseum, 70. léta

lept, mírně poškozeno | 53 x 48,8 cm | sign. Pavel Sukdolák | 17/29

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč