Zážeh
215

Pavel Sukdolák (1925)

Zážeh, nedatováno

lept | 33 x 24 cm | sign. Pavel Sukdolák | 5/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč