Oči
217

Miroslav Pošvic (1959)

Oči, 1992

litografie | 25 x 18 cm | sign. M. Pošvic 92 | 46/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč