Penzionovaný soudruh ředitel
222

Josef Jíra (1929 - 2011)

Penzionovaný soudruh ředitel, nedatováno

suchá jehla, lept | 27,5 x 20,1 cm | sign. J. Jíra

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč