Polarizace II.
225

Pavel Sukdolák (1925)

Polarizace II., nedatováno

lept | 55,5 x 49 cm | sign. Pavel Sukdolák | 17/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč