Sopka
230

Miroslav Pošvic (1959)

Sopka, 1994

litografie | 49,5 x 65,5 cm | sign. Miroslav Pošvic 94 | 15/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč