Úskalí improvizace
236

Zdeněk Netopil (1948)

Úskalí improvizace, 1995

litografie | 55 x 44 cm | sign. Zdeněk Netopil | 16/64

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč