Hlava starostlivá
248

Věra Janoušková (1922 - 2010)

Hlava starostlivá, 1997

litografie | 25,6 x 17 cm | sign. V. Janoušková 97 | 1/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč