Panna a pan
252

Jan Kavan (1947)

Panna a pan, 1999

lept | 90 x 63,5 cm | sign. Jan Kavan 99 | E. A. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč