Papoušek se žlutým okem
256

Petr Nikl (1960)

Papoušek se žlutým okem, 2001

litografie | 50 x 35 cm | sign. Petr Nikl 2001 | 17/100

LITERATURA: Petr Nikl, Grafika, str. 42, Galerie Art, Chrudim, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč