Stojí s nohama nad zemí, s hlavou ztracenou
265

Václav Bláha (1949)

Stojí s nohama nad zemí, s hlavou ztracenou, 2004

litografie | 38 x 60 cm | sign. V. Bláha 2004 | 19/25

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 400 Kč