Stromy - milenci
268

Pavel Sivko (1948)

Stromy - milenci, nedatováno

litografie | 32,2 x 26,6 cm | sign. Pavel Sivko | 54/90

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 320 Kč