Hruška
271

Lukáš Miffek (1978)

Hruška, 2005

litografie | 26 x 20 cm | sign. Lukáš Miffek 05 | 24/28

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč