Kuchyň
274

Josef Bolf (1971)

Kuchyň, 2008

serigrafie | 30,5 x 47 cm | sign. Josef Bolf 2008 | 2/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč