Chlapec
277

Josef Bolf (1971)

Chlapec, 2009

serigrafie | 25 x 18 cm | sign. Josef Bolf 09 | 80/80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč