Krajina - červená
279

Vladimír Větrovský (1977)

Krajina - červená, 2009

litografie | 20,5 x 27,5 cm | sign. Vladimír 09 | 80/95 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč