Klečící figura
280

Richard Konvička (1957 - 2021)

Klečící figura, 2010

litografie | 58,5 x 42 cm | sign. R. Konvička 2010 | 34/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč