Sbírka 2
288

Jan Švankmajer (1934)

Sbírka 2, 2015

litografie | 45 x 61 cm | sign. Švankmajer J. 2015 | 6/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč