Sbírka 3
290

Jan Švankmajer (1934)

Sbírka 3, 2015

litografie | 43,3 x 32,1 cm | sign. Švankmajer J. 2015 | 7/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč